Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zlatý retrívr

ZLATÝ RETRÍVR:

Plavecké schopnosti: dobré spíše výborné                              

Průměr let: 10 až 12

Hmotnost: 30-45 kg

Víška:  psi: 56–61 cm
           feny: 51–56 cm  

Barva:  jakékoliv odstíny zlaté nebo krémové barvy, nesmí však být červená

Oddanost: 95%

Povaha:  Zlatý retrívr je obecně klidný, přátelský a vyhledávající společnost lidí a jiných psů pro své rozpustilé hry, které ho baví v každém věku

Jméno co se natakovéhle psi hodí: psi: Max,maxík. Fenka: Bela

Zařaďuje se k : teriérům a je to spíše pes na hrátky než běhání po lese a lovení. Raději si hraje na zahradě s rodinou a valí se po trávě. Proto se řádí k domácím psům.

Ten to pes se hodí na běhání po zahradě tudíž k domnku něž do bytu. Pokůdli ale nejste v domku a i přes to si tohohle pejsánka chcete pořídit musíte si zviknou že tenhle pesek nerad bývá rád doma sám. To znamená aby tam sním nikdo byl. Ale jestli i to nesplníte hold máte smůlu. Před koupením velikého psa jako je Zlatý retrívr je duležité si rozmyslet co s ním v malém bytu budete dělat. Samozřejmně psa si můžete i přes to že nemáte koho náhlídání koupit. Aspoň váš mazlíček bude mít větší rados když vás uvidí. Především mu budete muset kupovat spoustu žrádla a doplňovat vodu do misky. A je snad také jasné když pes má velikou hmotnos je dobré obstarat si také pevné, tlusté a středně krátké vodítko na procházky. Nesmíme ani zapomenout na higienické potřeby co jako káždý pes a člověk potřebuje a především jeho vlastní pelíšek. Také ten to pes si rád jako labradorl pohoví na mněké a kožené sedačce. Nerad sedí vedle gauče nebo pohovky. Proto i stím se musíte smířit.Ti to psi jsou jako Čivavi a další rasy psů dlouhosrstí a krátkosrstí.

 

                                                         

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 10249
Měsíc: 238
Den: 6